Vajza e mitur nga Gjakova bëhet nënë, babai i foshnjës në arrati

Kronikë e zezë

Vajza e mitur nga Gjakova bëhet nënë, babai i foshnjës në arrati

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 12:54
Foto ilustrim

Në repartin e Gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës ka lindur një vajzë nën 16 vjeç.

Sipas raportit të Policisë e mitura është nga Gjakova dhe dyshohet se ka bashkëjetuar me një person i cili është në arrati.

“Është raportuar se në repartin e Gjinekologjisë QKUK, viktima femër kosovare (e mitur) ka lindur fëmijë.

Dhe dyshohet se ka bashkëjetuar me të dyshuarin mashkull kosovar i cilin gjendet në arrati”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat