Rrahje në Prizren, përdoren shkopat dhe thikat

Kronikë e zezë

Rrahje në Prizren, përdoren shkopat dhe thikat

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 10:07
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se katër persona janë rrahur mes vete në Prizren.

Sipas policisë deri te rrahja ka ardhur pas një mosmarrëveshje në komunikacion.

Gjatë rrahjes janë përdorur mjete të forta (shkop dhe thikë).

Të lënduarit janë dërguar në Spital kanë marrë tretman të nevojshëm mjekësor dhe janë liruar nga spitali.

Me urdhër të prokurorit të gjithë të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat