Gruaja në Pejë lajmëron Policinë se i është zhdukur burri

Kronikë e zezë

Gruaja në Pejë lajmëron Policinë se i është zhdukur burri

Më: 14 shtator 2021 Në ora: 09:37
Ilustrim

Një grua në Pejë ka lajmëruar policinë, pasi bashkëshorti i saj ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, përcjell Bota sot.

Policia është duke hetuar rastin.

Njoftimi i policisë:

Ankuesja femër kosovare ka informuar se bashkëshorti i saj kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend-ndodhja e tij. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat