Kanosi dy zyrtarë policorë dhe tre inspektorë të AUVK-së, arrestohet i dyshuari në Prizren

Kronikë e zezë

Kanosi dy zyrtarë policorë dhe tre inspektorë të AUVK-së, arrestohet i dyshuari në Prizren

Më: 16 shtator 2021 Në ora: 10:01
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Prizren, pasi që i njëjti ka kanosur verbalisht dy zyrtarët policor dhe tre inspektorët e AUVK-së.

“Është shoqëruar në polici i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti, ka kanosur verbalisht dy zyrtarët policor dhe tre inspektorët e AUVK-së derisa ishin në inspektimin e lokaleve afariste dhe të gastronomisë”, thuhet në raport.

I dyshuar është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat