U përleshën fizikisht në mes vete, arrestohen katër shtetas të huaj

Kronikë e zezë

U përleshën fizikisht në mes vete, arrestohen katër shtetas të huaj

Më: 19 shtator 2021 Në ora: 10:14
Foto ilustrim

Katër shtetas të huaj janë arrestuar në Lipjan dje.

Kjo pasi ata janë përleshur fizikisht në mes vete.

Në raportin e policisë thuhet se si pasoj, të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat