Gjendet i vdekur një person në Brezovicë

Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur një person në Brezovicë

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 09:46
Foto ilustrim

Një person është gjetur pa shenja jete, në shtëpinë e tij në Brezovicë.

Lajmin e ka bërë të ditur Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh.

Në raportin e policisë bëhet e ditur se rasti ka ndodhur pasditen e së enjtes.

Brezovicë, 14.10.2021 – 15:00. Është raportuar se viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse policore si dhe mjeku i cili ka konstatuar vdekjen e tij”, ka njoftuar policia.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion, ndërsa rasti është iniciuar si “Hetim i vdekjes”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat