Rrahje masive brenda një lokali në Pejë

Kronikë e zezë

Rrahje masive brenda një lokali në Pejë

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 09:25
Ilustrim

Një përleshje masive është raportuar të ketë ndodhur dje në Pejë.

Policia e Kosovës në raportin 24-orësh ka bërë të ditur se në një lokal në këtë komunë ka ndodhur një përleshje mes disa personave.

Në vendin e ngjarjes policia ka hasur në tre persona meshkuj kosovarë, viktima të përleshjes ku njëri prej tyre ishte pronari i lokalit.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor.

Policia ka identifikuar dhe arrestuar njërin prej të dyshuarve mashkull kosovar.

Me aktvendim të prokurorit kujdestar, të dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit policor për 48 orë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat