Grabitje e armatosur në Pejë

Kronikë e zezë

Grabitje e armatosur në Pejë

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 09:35
Foto ilustrim

Një grabitje e armatosur ka ndodhur dje në qytetin e Pejës në një pikë të karburanteve.

Sipas raportit të policisë thuhet se viktima mashkull kosovar ka raportuar se deri sa kishte qenë në vendin e punës në pikën e karburanteve, aty kishte shkuar një person i panjohur i cili nën kërcënimin e armës viktimës ia kishte grabitur paratë që kishte pasur në kuletë dhe më pas ishte larguar.

Nuk raportohet për të lënduar.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat