Gjendet një person i vdekur në Prishtinë

Kronikë e zezë

Gjendet një person i vdekur në Prishtinë

Nga: H.O. Më: 22 tetor 2021 Në ora: 09:33
Ilustrim

Policia e Kosovës raporton se është gjetur një person i vdekur në Prishtinë.

Ai është gjetur nga familjarët e tij pa shenja jete.

Ekipi mjekësor dhe njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes ku kanë konstatuar vdekjen e tij, ndërsa trupi i viktimës është dorëzuar për obduksion.

Raporti i plotë:

HETIM I VDEKJES

Prishtinë, 21.10.2021 - 09:00. Raportohet se  viktima mashkull kosovar nga familjarët ishte gjetur pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë e nevojshme policore dhe ekipi mjekësor, ku nga mjeku  është konstatuar vdekja e viktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat