Goditet nga vetura një fëmijë në Vushtrri

Kronikë e zezë

Goditet nga vetura një fëmijë në Vushtrri

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 09:28
Ilustrim

Një fëmijë është goditur nga një veturë në Vushtrri, mesditën e së premtes, përderisa ishte duke kaluar rrugën.

Viktima është dërguar në tretman mjekësor në QKUK.

Njoftimi:

 Lëndime trupore ka pësuar viktima mashkull  kosovar (fëmijë) këmbësor, pasi i njëjti gjersa ishte duke kaluar rrugën është goditur nga një veturë në lëvizje të cilën e drejtonte një mashkull kosovar. Viktima është dërguar në tretman mjekësorë në QKUK.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat