​Vjedhin veturën dhe ia djegin

Kronikë e zezë

​Vjedhin veturën dhe ia djegin

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 09:49
Foto ilustrim

Dy persona kanë informuar se në shtëpinë e tyre kanë hyrë tre persona të maskuar dhe të armatosur. Të dyshuarit janë përleshur me viktimat, ku gjatë përleshjes ka pasur edhe të shtëna me armë zjarri.

Rasti ka ndodhur dje në Podujevë. Të dyshuarit kanë arrit të vjedhin veturën e viktimës dhe të largohen. Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar disa gëzhoja.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor.

Vetura e viktimës është gjetur e djegur në afërsi të qytetit të Lipjanit. Rasti është duke u hetuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat