Nëna raporton se i është zhdukur vajza

Kronikë e zezë

Nëna raporton se i është zhdukur vajza

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 08:55
Foto ilustrim

Një nënë nga Prizreni ka raportuar se i është zhdukur vajza.

E njëjta raporton se tri ditë më parë vajza e saj kishe shkuar në shkollë dhe nuk është kthyer më.

“Rr. Tahir Sinani, Prizren 23.10.2021 – 13:20. Ankuesja femër kosovare me datën 25.10.2021 ka raportuar se me datën 23.10.2021 vajza e saj kishte shkuar në shkollë, por prej asaj kohe më nuk ishte kthyer në shtëpi dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Njësitë policore janë duke e hetuar rastin”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat