Ushtroi dhunë fizike ndaj bashkëshortes, arrestohet i dyshuari në Viti

Kronikë e zezë

Ushtroi dhunë fizike ndaj bashkëshortes, arrestohet i dyshuari në Viti

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 08:48
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës në familje në Viti.

Rasti ka ndodhur të martën, në ora 15:15.

“Është arrestuar  i dyshuari mashkull  kosovar për shkak se kishte ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij viktimës femër kosovare”, thuhet në raport.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat