Burri nga Mitrovica kapet në veturë me të miturën, arrestohet për dhunim

Kronikë e zezë

Burri nga Mitrovica kapet në veturë me të miturën, arrestohet për dhunim

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 08:57
Ilustrim

Policia në Mitrovicë ka arrestuar një person i cili ka qenë në veturë me një vajzë nën moshën 16-vjeçare.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në Mitrovicë, ka bërë të ditur policia në raportin 24 orësh.

Sipas policisë, viktima ka deklaruar se me të dyshuarin ka pasur marrëdhënie seksuale, me dëshirë.

Rasti është iniciuar si “Dhunim”, ndërkaq i dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë.  

“DHUNIM-Mitrovicë 26.10.2021 – 20:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar i cili nga njësiti policor është ndaluar derisa kishte qenë duke e drejtuar veturën në të cilën veturë kishte qenë e mitura viktima femër kosovare nën moshën 16 vjeç. Viktima  ka deklaruar se me të dyshuarin me dëshirë kishte pasur marrëdhënie seksuale. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajte për 48 orë”, bëhet e ditur në raportin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat