Përleshje në Gjakovë, theret me thikë një person

Kronikë e zezë

Përleshje në Gjakovë, theret me thikë një person

Më: 1 nëntor 2021 Në ora: 15:29
Foto ilustrim

Një person është therur me thikë në afërsi të gjimnazit “Hajdar Dushi” në Gjakovë.

Kjo pas një përleshje që ka ndodhur mes disa personave aty.

Rastin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjakovës Nysret Xhurkaj.

Xhurkaj tha se i lënduari është dërguar për trajtim në spitalin rajonal të Gjakovës.

“Perleshje mes qytetarëve në afërsi të gjimnazit “Hajdar Dushi”- Gjakovë. Rreth orës 11:30. Është përdorë mjet i mprehtë (thikë).Të lënduar janë dy persona”.

“Njëri është transferuar në spitalin Rajonal”Isa Grezda”, tjetri në ambulancën e qytetit për tretman mjekësor. Në vendngjarrje ka dalë policia. Hetimet janë në zhvillim. Ju njoftojmë më të njohurat e tjera”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat