Goditi veturën e policisë në shenjë pakënaqësie për gjobë, arrestohet gjilanasi

Kronikë e zezë

Goditi veturën e policisë në shenjë pakënaqësie për gjobë, arrestohet gjilanasi

Më: 8 nëntor 2021 Në ora: 09:55
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Gjilan.

Sipas policisë i njëjti derisa kishte qenë duke drejtuar veturën në shenjë pakënaqësie për një gjobë të shqiptuar ndaj tij.

Kishte nisur veturën në mënyrë të vrullshme duke i rrezikuar dy zyrtarët policor si dhe kishte goditur veturën zyrtare të policisë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat