Po konsumonin substancë narkotike, arrestohen dy persona në Rahovec

Kronikë e zezë

Po konsumonin substancë narkotike, arrestohen dy persona në Rahovec

Më: 24 nëntor 2021 Në ora: 09:43
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Rahovec, pasi që dyshohej se janë duke konsumuar substancë narkotike.

Njësitë përkatëse policore në vendin e ngjarjes kanë gjetur dhe sekuestruar një sasi substancë të dyshuar narkotike.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit.

Ai ka rekomanduar që pas intervistimit të dyshuarit të lirohen në procedurë të rregullt. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat