Prishtinë, vjehrri sulmon fizikisht nusen

Kronikë e zezë

Prishtinë, vjehrri sulmon fizikisht nusen

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 09:25
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës që ka ndodhur në një familje në Prishtinë.

Siç njofton Policia, një femër ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga vjehrri i saj.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se, pas një mosmarrëveshje verbale që kishte pasur me të dyshuarin mashkull kosovar (vjehrrin e saj) është sulmuar fizikisht nga ai.

Viktima nuk ka pranuar tretman mjekësor. Palët janë intervistuar dhe me urdhër të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat