Gjilan: Gruaja merr fëmijët dhe ikë, burri kërkon ndihmë nga policia

Kronikë e zezë

Gjilan: Gruaja merr fëmijët dhe ikë, burri kërkon ndihmë nga policia

Nga: H.O. Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 09:30
Ilustrim

Një qytetar është ankuar në polici se bashkëshortja e tij i ka marrë fëmijët pa lejen e tij dhe është larguar në një drejtim të panjohur.

I njëjti ka deklaruar se ngjarja ka ndodhur pas një mosmarëveshje verbale.

Raporti i policisë:

MARRJE E KUNDËRLIGJËSHME E FËMIJËVE

Gjilan, 24.11.2021 - 21:30. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se pas një mosmarrëveshje verbale, bashkëshortja  e tij, e dyshuara femër kosovare, pa lejen  e tij i ka marr dy fëmijët e tyre dhe është larguar në drejtim të panjohur, nuk ka njohuri për vend-ndodhjen e tyre. Rasti është duke u hetuar. /Bota sot

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat