Ferizajasi i premtoi martesë dhe kryen marrëdhënie intime, vajza i drejtohet policisë

Kronikë e zezë

Ferizajasi i premtoi martesë dhe kryen marrëdhënie intime, vajza i drejtohet policisë

Nga: H.O. Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 09:36
Ilustrim

Një qytetare nga Ferizaji është drejtuar në Policinë e Kosovës pasi një person që ka njohur në rrjetet sociale e ka mashtruar duke i premtuar martesë, pasi kryen marrëdhënie intime.

Ky rast është duke u hetuar sipas prokurorit.

Raporti i policisë:

NXITJE E AKTEVE SEKSUALE ME PREMTIM TË RREJSHËM TË MARTESËS

Ferizaj, 06.11.2021 - 11:00. Me 25.11.2021 ankuesja femër kosovare ka raportuar se përmes rrjeteve sociale ishte njoftuar me të dyshuarin mashkull kosovar dhe me datën e lartcekur, kishte pasur marrëdhënie intime me të njëjtin duke premtuar se do ta martoj. Me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt./Bota sot

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat