Gjendet pa shenja jete një person në Prizren

Kronikë e zezë

Gjendet pa shenja jete një person në Prizren

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 10:37
Ilustrim

Një femër është gjetur të enjten pa shenja jete në apartamentin e saj në Prizren, ka bërë të ditur Policia e Kosovës.

Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Aty dhe është konstatuar vdekja e viktimës.

Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat