Vodhi në dy shtëpi në Fushë-Kosovë, arrestohet hajni

Kronikë e zezë

Vodhi në dy shtëpi në Fushë-Kosovë, arrestohet hajni

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 09:01
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka prangosur dje një të dyshuar për vjedhje në dy shtëpi në Fushë-Kosovë.

I njëjti ka pranuar veprën në tërësi gjatë intervistimit, njofton policia.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

VJEDHJE E RËNDË/ Fushë Kosovë 26-27.11.2021 – 15:40. Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar nën dyshimin se i njëjti ka kryer vjedhje në dy shtëpi. Gjatë intervistimit i dyshuari ka pranuar veprën në tërësi. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat