Aksident mes tri veturave në Prishtinë

Kronikë e zezë

Aksident mes tri veturave në Prishtinë

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 14:34
Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 12:00 në rrugën “B” në Prishtinë.

Rastin e konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prishtinës, Agron Borovci.

Borovci bëri të ditur se në aksident kanë qenë të përfshira tri automjete.

“Sot rreth orës 12:00, në rrugën “B” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku rrugor në mes tri automjeteve.

Bazuar në të dhënat fillestare, si pasojë e aksidentit janë lënduar dy persona, të cilëve u është ofruar ndihmë mjekësore.

Njësia rajonale e trafikut ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur një hetim për zbardhjen e shkaqeve që kanë sjellë deri te ky aksident”, ka njoftuar Borovci.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat