Iu gjetën drogë e armë, arrestohen dy persona në kryeqytet

Kronikë e zezë

Iu gjetën drogë e armë, arrestohen dy persona në kryeqytet

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 11:26
Foto ilustrim

Janë arrestuar dy persona në Prishtin.

Pasi që të njëjtëve, gjatë një kontrolli nga ana e policisë u janë gjetur në posedim dhe konfiskuar sprej, thikë dhe tri qese me substancë narkotike, dyshohet për llojin marihuanë.

Në raportin 24 orësh, Policia e Kosovës bën të ditur se pas intervistimit, me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar ,

Dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat