Burri nga Maqedonia e Veriut rrah gruan e tij në Prishtinë, arratiset

Kronikë e zezë

Burri nga Maqedonia e Veriut rrah gruan e tij në Prishtinë, arratiset

Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 10:27
Foto ilustrim

Një grua në Prishtinë ka raportuar në Policinë e Kosovës se është rrahur nga bashkëshorti i saj.

Siç thuhet në raportin 24 orësh, bashkëshorti, i cili është shtetas i Maqedonisë së Veriut, pas një mosmarrëveshje verbale e ka kanosur dhe sulmuar fizikisht gruan e tij.

I dyshuari gjendet në arrati.

Rasti është duke u hetuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat