Ndarja e pronës, sherr mes vëllezërve në Podujevë

Kronikë e zezë

Ndarja e pronës, sherr mes vëllezërve në Podujevë

Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 10:34
Foto ilustrim

Dje në Podujevë rreth orës 15:10 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi ka kanosur vëllain e tij.

Arsyeja e kësaj marrëveshje ka të bëjë rreth ndarjes së pronës, njofton Policia e Kosovës.

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat