Arrestohet burri që kanosi gruan përmes telefonit

Kronikë e zezë

Arrestohet burri që kanosi gruan përmes telefonit

Më: 2 dhjetor 2021 Në ora: 09:38
Foto ilustrim

Policia dje ka arrestuar një person për kanosje në fshatin Davidovc të Shtimes.

I dyshuari me inicialet H.K i moshës 37 vjeçar përmes telefonit kishte kanosur bashkëshorten e tij me inicialet B.K e moshës 38 vjeçare.

I dyshuari është shoqëruar në stacionin policor në Shtime.

Pas intervistimit nga ana e policies me vendim të Prokurorit të Prokurorisë Themelore në Ferizaj i njëjti është dërguar në mbajtje për 48 orë për procedura të mëtejme hetimore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat