Vdes në QKUK personi që u aksidentua në muajin nëntor

Kronikë e zezë

Vdes në QKUK personi që u aksidentua në muajin nëntor

Më: 2 dhjetor 2021 Në ora: 10:56
Foto ilustrim

Ka vdekur në QKUK personi që ishte aksidentuar më 18 nëntor në Carralevë të Suharekës.

Policia njofton se me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Njoftimi i plotë i policisë: 

AKSIDENT TRAFIKU ME FATALITET /Fsh. Caralevë, Suharekë, 18.11.2021 – 14:30. Me 01.12.221 është raportuar se viktima mashkull kosovar i cili ishte i lënduar në aksident, ka ndërruar jetë në QKUK. Me urdhër të prokurorit, trupi i pa jetë është dërguar në IML për Obduksion.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat