Plagoset me thikë një person, arrestohen dy të dyshuar

Kronikë e zezë

Plagoset me thikë një person, arrestohen dy të dyshuar

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 20:11
Foto ilustrim

Një person ka mbetur i plagosur me thikë pas një përleshjeje fizike mes disa personazh që ndodhi në lagjen Dardania në Prishtinë, gjegjësisht afër nënkalimit.

Viktima  është marr nga ekipet emergjente dhe është dërguar për trajtim mjekësor.

Ndërsa policia njofton se lidhur me këtë rast janë arrestuar dy persona të dyshuar.

Ndërkohë që hetuesit policorë kanë nisur një hetim lidhur me rrethanat e këtij rasti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat