Nuk respektoi orarin e lëvizjes dhe i dehur sulmoi dy zyrtar policorë, arrestohet pejani

Kronikë e zezë

Nuk respektoi orarin e lëvizjes dhe i dehur sulmoi dy zyrtar policorë, arrestohet pejani

Më: 5 dhjetor 2021 Në ora: 08:46
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në qytetin e Pejës, pasi që i njëjti nuk e ka respektuar orarin e lëvizjes dhe nën ndikim të alkoolit, në objektin  e stacionit policor në Pejë i ka sulmuar fizikisht dy viktimat (zyrtar policor).

Viktimat kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe kanë pranuar trajtim mjekësor.

Ndërsa i dyshuari ma vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti vazhdon të hetohet. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat