Kaq tiketa për mosrespektim të masave antiCOVID u shqiptuan ditën e fundit

Kronikë e zezë

Kaq tiketa për mosrespektim të masave antiCOVID u shqiptuan ditën e fundit

Më: 5 dhjetor 2021 Në ora: 08:45
Foto ilustrim

Gjatë 24 orëve të fundit, Policia e Kosovës ka shqiptuar 383 tiketa për mosrespektim të masave antiCOVID.

Ndërsa për mosrespektim të rregullave në trafik, Policia e Kosovës ka shqiptuar mbi 1500 gjoba.

Gjatë ditës së djeshme në vendin tonë, sipas raportit 24 orësh të Policisë, kanë ndodhur 31 aksidente me dëme materiale.

Ndërsa 12 ishin me të lënduar dhe një me fatalitet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat