Ngacmoi seksualisht të miturën, lirohet në procedurë të rregullt

Kronikë e zezë

Ngacmoi seksualisht të miturën, lirohet në procedurë të rregullt

Më: 5 dhjetor 2021 Në ora: 08:51
Foto ilustrim

Një e mitur është ngacmuar seksualisht nga një mashkull dje në Mitrovicë.

Policia ka hapur rast si “ngacmim seksual”, ndërsa i dyshuari është liruar me procedurë të rregullt.

Njoftimi i plotë i policisë:

NGACMIM SEKSUAL /Mitrovicë 04.12.2021 – 15:48. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti  e ka ngacmuar seksualisht viktimën femër kosovare (të mitur). Me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat