Klienti rrahet keq nga sigurimi i restorantit

Kronikë e zezë

Klienti rrahet keq nga sigurimi i restorantit

Më: 5 dhjetor 2021 Në ora: 08:51
Foto ilustrim

Një person i gjinisë mashkullore ka raportuar në polici se është sulmuar nga sigurimi i një restoranti në fshatin Babush i Muhaxherëve në Lipjan.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa nuk raportohet për të arrestuar.

Rasti po hetohet nga Policia e Kosovës, shkaqet e përleshjes fizike nuk dihen akoma.

Njoftimi i plotë i policisë:

LËNDIM I RËNDË TRUPOR /Fsh. Babush i Muhaxherëve, Lipjan 04.12.2021 – 01:35. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga sigurimi i restorantit të cilit i kanë shkaktuar lëndime trupore. Viktima ka pranuar trajtimin mjekësor, rasti vazhdon të hetohet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat