Arrestohet një burrë në Malishevë, kanosi një vajzë

Kronikë e zezë

Arrestohet një burrë në Malishevë, kanosi një vajzë

Më: 5 dhjetor 2021 Në ora: 08:53
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Malishevë, pasi i njëjti ka kanosur vajzën me të cilën ka bashkëjetuar.

Kjo është bërë e ditur në raportin 24 orësh të policisë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti e ka kanosur viktimën femër me të cilën ka bashkëjetuar”, thuhet në raport.

Tutje, në këtë raport bëhet e ditur se me  vendim të prokurorit  i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat