Bie nga ndërtesa, vdes 50-vjeçari në Prishtinë

Kronikë e zezë

Bie nga ndërtesa, vdes 50-vjeçari në Prishtinë

Më: 5 dhjetor 2021 Në ora: 16:46
Foto ilustrim

Një person ka rënë nga lartësia e një ndërtese në Prishtinë, si pasojë ka ndërruar jetë.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë, Agron Borovci.

Ai ka thënë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:45, në rrugën “Ilaz Kodra”.

“Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes ku ka ftuar edhe mjekët emergjent të cilët kanë konstatuar se personi, mashkull, rreth 50 vjeç, është pa shenja jete”, ka deklaruar Borovci.

Policia ka nisur punën për zbardhjen e plotë të të gjitha rrethanave që karakterizojnë rastin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat