Rrahen mes vete babë e bir

Kronikë e zezë

Rrahen mes vete babë e bir

Më: 9 dhjetor 2021 Në ora: 09:46
Foto ilustrim

Babë e bir në Prizren janë rrahur mes vete, teksa njëri nga ta ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të mërkurën rreth orës 14:30.

Dy të dyshuarit dhe viktima kanë marrë trajtim mjekësor pasi anë lënduar, ndërkaq njëri nga ta me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Prizren 08.12.2021-14:35. Raportohet se pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht dy të dyshuarit meshkuj kosovar babë e birë. Gjithashtu njëri nga të dyshuarit ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, viktimën femër kosovare. Dy të dyshuarit dhe viktima kanë pësuar lëndime të lehta trupore për çka kanë marrë trajtim mjekësore. Me urdhër te prokurorit njeri nga të dyshuarit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat