Prishtinë: Vëllai i madh e rrah të voglin

Kronikë e zezë

Prishtinë: Vëllai i madh e rrah të voglin

Më: 9 janar 2022 Në ora: 10:03
Foto ilustrim

Një i mitur ka raportuar në polici së është sulmuar fizikisht nga vëllai i tij me moshë më të madhe.

I dyshuari është arrestuar  dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Rasti ka ndodhur në Prishtinë, njofton policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat