Pejë: Lajmëron në polici se e kanosën dhe rrahën babai dhe vëllai

Kronikë e zezë

Pejë: Lajmëron në polici se e kanosën dhe rrahën babai dhe vëllai

Më: 10 janar 2022 Në ora: 11:12
Foto ilustrim

Një burrë nga Peja ka raportuar në polici se pas një mosmarrëveshje është kanosur dhe sulmuar fizikisht nga babai dhe vëllai i tij.

Policia në raportin 24 orësh bënë të ditur se të dy janë arrestuar.

Ata yshohet se kanë qenë nën ndikim të alkoolit.

Kurse me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat