Gruaja në Pejë e humb foshnjën gjatë shtatzënisë, nisin hetimet

Kronikë e zezë

Gruaja në Pejë e humb foshnjën gjatë shtatzënisë, nisin hetimet

Më: 14 janar 2022 Në ora: 11:22
Foto ilustrim

Mbrëmë një burrë nga Peja ka raportuar në polici se bashkëshortja e tij e ka humbur foshnjën gjatë shtatzënisë.

Me vendim të prokurorit, do të kryhet autopsia e foshnjës, ndërkaq rasti vazhdon në procedurë hetimore.

Njoftimi i plotë i PK-së:

Hetim i vdekjes-Pejë, 12.01.2022-21:40. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij, viktima femër kosovare gjatë shtatzënisë ka humbur foshnjën. Me vendim të prokurorit do të kryhet autopsia e fëmijës. Rasti në procedurë hetimore

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat