Grabitje e armatosur në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Grabitje e armatosur në Fushë Kosovë

Më: 15 janar 2022 Në ora: 22:09
Foto ilustrim

Një personi në Fushë Kosovë i është grabitur një telefon dhe një shumë parash nën kërcënimin e armës.

Pas grabitjes, policia ka arritur ta identifikojë dhe kapë personin e dyshuar të cilit i janë gjetur dhe sekuestruar telefoni dhe shuma e parave.

Rasti ka ndodhur rreth orës 15:00 në rrugën “Fehmi Lladrovci”.

30 vjeçari me inicialet K.K. pas intervistimit është dërguar më mbajtje, ndërkohë që hetuesit e Njësitit të Hetimeve të Përgjithshme të Prishtinës po kryejnë procedurat e nevojshme policore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat