​Vidhte në vazhdimësi pije alkoolike, arrestohet

Kronikë e zezë

​Vidhte në vazhdimësi pije alkoolike, arrestohet

Më: 16 janar 2022 Në ora: 10:37
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Gjakovë.

Pasi që dyshohet se i njëjti në vazhdimësi ka vjedh pije alkoolike.

Këto vjedhje nga një qendër tregtare.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat