Zhduket një femër në Prishtinë

Kronikë e zezë

Zhduket një femër në Prishtinë

Më: 16 janar 2022 Në ora: 10:49
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se më 14 janar në orën 01:00 është raportuar se një grua është zhdukur dhe nuk dihet lokacioni i saj.

Sipas policisë, ajo kishte qenë duke marrë tretman mjekësorë dhe pastaj ishte larguar.

“Prishtinë, 14.01.2022-01:00.

Është raportuar se viktima femër kosovare e cila ka qenë në tretman mjekësorë është larguar dhe se nuk dihet lokacioni i saj”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat