Aksident në Prishtinë – vetura futet brenda lokalit në lagjen Mati1

Kronikë e zezë

Aksident në Prishtinë – vetura futet brenda lokalit në lagjen Mati1

Më: 16 janar 2022 Në ora: 18:58
Foto nga vendi i ngjarjes

Një vetaksident ka ndodhur këtë të diel – vetura është future në një lokal në Prishtinë.

Siç bëhet e ditur nga lexuesit, rasti ka ndodhur në lagjën Mati1, përkatësisht rrugën C.

Lidhur me rastin, ende nuk dihet nëse ka pasur të lënduar apo vetëm dëme materiale.

Media ka provuar të flasë me policinë përmes telefonit, por deri në momentin e publikimit të lajmit nuk ka arritur të marrë përgjigje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat