​Vdes një person në QKUK, Policia hap rastin për lëndim të rëndë trupor

Kronikë e zezë

​Vdes një person në QKUK, Policia hap rastin për lëndim të rëndë trupor

Më: 17 janar 2022 Në ora: 09:22
Foto ilustrim

Një person ka ndërruar jetë derisa ishte duke u trajtuar në QKUK.

Sipas Policisë, ai ishte duke u trajtuar në QKUK që nga 20 dhjetori i vitit të kaluar.

Policia ka hapur rastin si lëndim i rëndë trupor në jug të Mitrovicës, megjithatë nuk ka dhënë më shumë detaje.

Vdekjen e tij e ka konfirmuar ekipi mjekësor. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat