Plagosje me thikë në Vlorë, arrestohet 25-vjeçari

Kronikë e zezë

Plagosje me thikë në Vlorë, arrestohet 25-vjeçari

Më: 18 janar 2022 Në ora: 11:08
Ilustrim

DVP Vlorë

Specialistët e Hetimit të Krimit në Stacionin e Policisë Selenicë arrestuan në flagrancë për veprat penale "Plagosja e rëndë me dashje" dhe "Shkatërrimi pronës", shtetasin A. H., 25 vjeç, banues në fshatin Rromës, bashkia Selenicë.

Kjo pasi ka goditur me mjet prerës (thikë), shtetasin S. V., i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Poashtu i ka thyer atij, xhamin e automjetit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat