Zhduket një vajzë në Prizren

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Prizren

Më: 19 janar 2022 Në ora: 09:43
Foto ilustrim

Një vajzë është zhdukur në Prizren, rastin në polici e ka raportuar babai i saj.

“Prizren , 18.01.2022 – 14:55. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij nuk është kthyer në shtëpi dhe nuk dihet vendndodhja e saj”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori, është iniciuar lënda e rastit.

Rasti është nën hetime.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat