Dy të mitur i grabisin kuletën nga dora një femre

Kronikë e zezë

Dy të mitur i grabisin kuletën nga dora një femre

Më: 20 janar 2022 Në ora: 10:06
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast grabitje që ka ndodhur në Fushë Kosovë.

Sipas raportit thuhet se ankuesja femër kosovare ka njoftuar se dy persona të mitur të panjohur i kanë grabitur nga dora kuletën në të cilën kishte 40 €.

Thuhet se ata janë larguar në drejtim të panjohur.

Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa rasti është duke u hetuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat