Prizrenasit ia vjedhin një armë në shtëpi

Kronikë e zezë

Prizrenasit ia vjedhin një armë në shtëpi

Më: 21 janar 2022 Në ora: 09:25
Foto ilustrim

Një personi nga Prizreni i është vjedhur një armë në shtëpinë e tij.

Gjatë kohës kur kishte ndodhur vjedhja, në shtëpi nuk ndodhej askush.

Ankuesi mashkull  kosovar ka njoftuar se të dyshuar të pa njohur me forcë  kanë depërtuar  në shtëpinë e tij ku kanë vjedhur një armë.

Gjatë kohës kur ka ndodhë vjedhja  nuk ndodhej  askush në shtëpi”, thuhet në raportin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat