Një grua gjendet pa shenja jete në Prishtinë

Kronikë e zezë

Një grua gjendet pa shenja jete në Prishtinë

Më: 21 janar 2022 Në ora: 09:33
Foto ilustrim

Një grua është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e kujdestares së saj në Prishtinë.

Gruaja që kujdesej për të njoftoi policinë për rastin, ndërkohë që ekipi mjekësor konstatoi vdekjen e viktimës në vendin e ngjarjes.

Rasti ka ndodhur mesditën e së enjtes, njofton policia.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat