Pamjet/ Festë e armatosur midis Prishtinës

Kronikë e zezë

Pamjet/ Festë e armatosur midis Prishtinës

Më: 21 janar 2022 Në ora: 23:29
Foto ilustrim

Gjuajtje me armë në Prishtinë janë raportuar nga disa lexues.

Sipas tyre, e gjithë kjo po bëhet për qejf.

Ndërsa, Policia e Kosovës kanë thënë se nuk është raportuar në polici për ndonjë gjuajtje me armë.

Pamjet:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat